Nasza instruktorzy

dlendoDariusz Lendo: absolwent Politechniki Gdańskiej
Prezes Akademickiego Klubu Tanecznego Politechnik Gdańskiej (1990-95)
Prezes Gdańskiego Towarzystwa Tanecznego (1990-95)
Prezes Studenckiego Centrum Kultury PG Bratniak (1995-97)
Wice Prezes Akademi Tańca Smooth (2014-)
Trener II klasy tańca towarzyskiego, wychowawca i nauczyciel kilkudziesięciu par tanecznych w klasach E,D,C, B.A. Założyciel i właściciel Studia Tańca Pod Kwadratem

adrian1Adrian Kapała: założyciel Akademii Tańca „Smooth” w Gdańsku. Dwukrotny Akademicki Vicemistrz Polski, medalista mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego, vicemistrz Okręgu Pomorskiego, dwukrotny MISTRZ POLSKI i MISTRZ ŚWIATA FORMACJI STANDARDOWYCH w formacji Lotos Jantar Elbląg. Pochodzi ze Szczecina, gdzie odnosił swoje pierwsze sukcesy taneczne, reprezentując Akademicki Klub Tańca Towarzyskiego Politechniki Szczecińskiej. Obecnie, od 12 lat mieszka w Gdańsku i szkoli pary sportowe w tańcu towarzyskim.Współpracuje ze szkołami tańca DancePRO i Black Dance. Wśród jego wychowanków znajdują się finaliści oraz Mistrzowie Polski w kategoriach dziecięcych.

Ewa Jeziorska studentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku o specjalizacji „Trener Tańca Sportowego”, posiadająca mistrzowską klasę taneczną „A” w tańcach latynoamerykańskich.
Taniec to jej codzienność i zasadnicza część jej samej. Od wielu lat współpracuje jako tancerka i choreograf z agencjami artystycznymi na terenie trójmiasta. Miała przyjemność wystąpić na deskach Teatru Wybrzeże oraz Filharmonii Bałtyckiej. Wzięła udział w wielu eventach, koncertach oraz pokazach typu: Sopot Top Tredny Festival, Koncert IZES, TRIO, Desperados. The Wildest Night Party oraz wielu inny.

yarynaYaryna Kuczabska (Ukraina) – instruktorka tańca towarzyskiego oraz salsy i bachaty.
Swoją przygodę taneczną zaczęła od tańca towarzyskiego we Lwowie skąd pochodzi. Przez 12 lat taniec towarzyski był dla niej treścią życia – tańczyła go turniejowo, jako zawodniczka wielokrotnie reprezentując swój klub na zawodach krajowych i zagranicznych. W tańcu towarzyskim pracowała jako instruktorka ucząc dzieci powyżej 4 roku życia oraz pary dorosłych. Posiada klasę B w obydwu stylach tanecznych (tańce latynoskie I standardowe). Konkursy, występy, scena oraz dzielenie się z ludźmi jej największą pasją – tańcem, to jej powołanie.
W salsie zakochała się jeszcze będąc w swoim kraju, ale wysoki poziom osiągnęła dopiero w Polsce. Zaangażowała się w rozwój i doskonalenie technik oraz stylingu w salsie i bachacie. Zdobyła wiele doświadczeń poprzez udział w szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez instruktorów z Polski i zagranicy. Szuka w tańcu prawdziwej kobiecości, wrażliwości oraz zmysłowości, które posiada każda kobieta. Pomaga kobietom odnaleźć te cechy w sobie i traktuje to jako swoje powołanie. Mówi, że taniec jest jej życiem, wdycha energię z powietrza i wydycha taniec.

monikaMonika Borkowska: