Tutaj jesteś

ATLAS.ti 9

11 grudnia 2021 Zakupy ATLAS.ti 9

Potrzebujesz zaawansowanego narzędzia do analizy jakościowej danych tekstowych, graficznych, audio lub video? W takim razie z pewnością zainteresuje się program ATLAS.ti 9. Zapewnia on rozbudowane możliwości zarządzania, organizowania i katalogowania różnego rodzaju materiałów elektronicznych.

Co potrafi ATLAS.ti 9?

Oprogramowanie to umożliwia analizę nawet dużych zbiorów różnego rodzaju danych. Nadaje się do pracy z tysiącami lub dziesiątkami tysięcy dokumentów i zakodowanych segmentów danych. Dzięki niemu można wygodnie zarządzać plikami, a istotne dane można systematyzować i łączyć semantycznie. Interpretacje i odkrycia można wizualizować na cyfrowej mapie myśli.

ATLAS.ti 9 jest wykorzystywany przez specjalistów z wielu dziedzin, takich jak np. medycyna, ekonomia, literatura, kryminologia lub nauki przyrodnicze. Oprogramowanie to stanowi nieocenioną pomoc podczas prowadzania badań. Korzystają z niego osoby prywatne, firmy, jednostki edukacyjne, lub rządowe, a także nauczycie.

Program obsługuje wiele formatów tekstowych (txt, doc, docx, odt, lub pdf), a także graficznych, audio i wideo (wav, mp3, wma, avi, mp4, wmv oraz wiele innych). Umożliwia on zautomatyzowane przeszukiwanie dokumentów, kodowanie ich i przeprowadzanie na nich innych operacji. Dane można importować np. z Twittera, Menedżera referencji lub Evernote.

ATLAS.ti 9 – funkcje i ułatwienia

Oprogramowanie to jest wygodne i intuicyjne w obsłudze. ATLAS.ti 9 umożliwia łatwe nawigowanie i przeglądanie treści. Centralny obszar roboczy zawiera wszystkie dane Twojego projektu, do których masz szybki dostęp. Mogą być to np. wyróżnione informacje, pliki, dokumenty, zakodowane segmenty danych, kody notatki, lub hiperłącza.

Przydatna jest możliwość nanoszenia notatek na marginesach, które są wygodnym obszarem roboczym. Również kodowanie przebiega w prosty i intuicyjny sposób. Wystarczy, że przeciągniesz kody na wybrane fragmenty danych. ATLAS.ti 9 dostępny jest w angielskiej wersji językowej i przeznaczony jest na platformy Windows 10, 8.1, 8, 7 64-bit, a także Mac OS X 10.13 lub nowszą wersję.

Gdzie nabyć ATLAS.ti 9?

Oprogramowanie to jest niezwykle wszechstronne. Korzystać z niego mogą zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje. Można nabyć je na jednej z wielu licencji, przeznaczonej: do użytku komercyjnego, dla sektora edukacyjnego, lub rządowego. Więcej na ten temat dowiesz się na stronie: www. vebo.pl. Możesz także nabyć tam to praktyczne narzędzie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Odwiedź sklep Vebo i usprawnij Twoją pracę z ATLAS.ti 9!

Artykuł sponsorowany

Redakcja podkwadratem.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

ATLAS.ti 9

ATLAS.ti 9

11 grudnia 2021

Jesteś zainteresowany reklamą?