Tutaj jesteś

Planer czy kalendarz – co wybrać

22 marca 2022 Lifestyle planer

Dzisiejsze czasy to wszędobylski pęd- żyjemy intensywnie, w biegu, mając coraz więcej na głowie. Wszelkiego rodzaju gadżety, które mają nam pomóc w organizacji czasu, zyskują na popularności.

Co wybierzesz- planner czy kalendarz?

Różne formy kalendarza

Kalendarze towarzysza nam praktycznie wszędzie w różnych formach- kalendarzy biurkowych, książkowych oraz ściennych.

Są praktycznymi pomocnikami w gospodarowaniu czasem i planowaniu. Wciąż żyjemy w ruchu, a lista spraw do załatwienia stale się powiększa, nawet jeśli pracujemy zdalnie. Liczne zobowiązania zawodowe, spotkania towarzyskie czy dodatkowe zajęcia dzieci- jak w gąszczu tylu zajęć się nie zgubić?

Pamięć bywa ulotna, szczególnie przy natłoku zajęć i przeróżnych dat, warto więc wspomóc się kalendarzem. Mimo konkurencji w postaci nowoczesnych aplikacji ułatwiających codzienne życie, tradycyjne kalendarze wciąż są nieodłączną częścią naszego życia. Kalendarz książkowy będzie Cię informować o zbliżających się urodzinach, wizycie u kosmetyczki czy dentysty. Pracujesz w trybie home office, ale musisz pojawić się w firmie i wygłosić prezentację? Zaznacz to wyraźnie na swoim kalendarzu w kuchni- z pewnością nie umknie Ci ta istotna data.

Postaw na planer

Chcesz zapanować nad obowiązkami i zajęciami dodatkowymi? Podstawa dobrej organizacji pozwoli na stworzeniu przejrzystego planu działania- postaw na planner. Planer ma tę przewagę nad kalendarzem, że nie ogranicza Cię datami. W planerze samodzielnie wpisujesz daty, które są dla Ciebie istotne- w związku z tym masz pełną swobodę i dowolność w działaniu.

W planerze nie zabraknie miejsca na Twoje notatki oraz zapiski, albo naklejenie kolorowych karteczek- Ty decydujesz, jak będzie wyglądał Twój osobisty organizer. Masz w głowie różne pomysły, przemyślenia i plan działania? Uwolnij swoją kreatywność i przenieś ją na papierowe narzędzie, które pomoże Ci je usystematyzować.

Ekologiczne kalendarze

Marka Lediberg znana jest na całym świecie z produktów, które powstają z szacunku dla ekologii. Już na etapie projektowania, firma uznaje nadrzędność natury. Kalendarze Appeel drukowane są na jabłkowym papierze, który powstaje z niewykorzystanych pozostałości przemysłu przetwórstwa jabłek. Ekologiczne kalendarz Lediberg z kolekcji Appeel to hołd dla natury. Nowatorska technologia, ekologiczne materiały i innowacja pozwala na stworzenie trwalych i estetycznych notesów, kalendarzy i planerów.

Postaw na dbałość o środowisko naturalne i planuj swoje życie na produktach firmy Lediberg.

Redakcja podkwadratem.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?