Tutaj jesteś

Jak wykorzystać tuby tekturowe w biurze?

13 listopada 2021 Lifestyle tuby tekturowe w biurze

Tuby kartonowe doskonale sprawdzają się w wielu aspektach działalności biur. W tym artykule przedstawiamy trzy najważniejsze.

Karton to jeden z kluczowych materiałów w produkcji opakowań. Jest przyjazny środowisku, cechuje się dużą trwałością, a jego produkcja generuje niskie koszty. Zwykle wykonuje się z niego prostopadłościenne pudełka w różnych formatach, ale na tym lista jego zastosowań wcale się nie kończy. Mówiąc o opakowaniach kartonowych, nie można nie wspomnieć też o tubach. Dzięki unikalnej konstrukcji oraz użyciu wysokiej jakości surowca, zapewniają one doskonałą ochronę znajdujących się w środku przedmiotów. W jaki sposób można wykorzystać je w biurze?

Tuleje z tektury – jak wykorzystać? Archiwizacja dokumentacji i map

Praca z różnego rodzaju dokumentacją i mapami to nieodłączna część działalności wielu biur. Tak jest między innymi w przypadku biur architektonicznych, geodezyjnych, pośredników nieruchomości, centrali firm, a także urzędów. Dokumentacja nierzadko sporządzana jest na arkuszach dużych formatów – A3 lub większych. Jej przechowywanie w zwykłych teczkach wiąże się z ryzykiem uszkodzenia, a niekiedy nawet okazuje się niemożliwe. Dobrym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest skorzystanie z tulei tekturowych. Nie tylko pomieszczą one nawet największe formaty, ale też zapewnią odpowiednią ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Tuba z tektury – do czego może posłużyć? Wysyłka projektów

Skoro jesteśmy już w temacie biur architektonicznych i działających w pokrewnych branżach, warto wspomnieć również o konieczności zabezpieczenia projektów na czas wysyłki do klientów, wykonawców lub urzędów. Tuba tekturowa bardzo dobrze zabezpieczy je przed uszkodzeniami czekającymi w transporcie. W sklepie OfficeSystem dostępne są modele różnych rozmiarów, wśród których znajdziemy odpowiednie dla wszystkich powszechnie stosowanych formatów: https://officesystem24.pl/wyszukaj/kategoria/1980-tuby.

Tuby z tektury – zastosowanie w biurze. Przechowywanie i transport plakatów

Tuby tekturowe sprawdzają się też w biurach zajmujących się obsługą sieci handlowych lub obiektów kulturalnych oraz w agencjach reklamowych. Plakaty i inne drukowane na papierze bądź folii elementy dekoracyjne, jeśli są przechowywane luzem lub w teczkach, mogą ulec uszkodzeniu. Niezależnie od ich wielkości i tego, z jakiego materiału są wykonane, takie ryzyko można znacząco zmniejszyć, stosując odpowiednio dobrane tuby. Nadają się one zarówno do przechowywania plakatów, jak i ich wysyłki do poszczególnych oddziałów firmy lub zamawiających je klientów.

Redakcja podkwadratem.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?