Tutaj jesteś

7 akcesoriów potrzebnych do zainstalowania na samochodzie Skoda

8 października 2021 Zakupy Skoda

Skoda jest wspaniałym samochodem. Komfortowy, szybki, idealny pod względem zwinności, bezpieczny i ekonomiczny. Czasami wydaje się, że Skoda składa się z tylko zalet.

Jednak, jak się mówi, nie ma granicy doskonałości. Okazuje się, że wszystkie wymienione wyżej zalety Skody mogą być ulepszone, jeśli zainstalować na auto dodatkowe akcesoria. Jakim konkretnie przedmiotom i sprzętu należy przyznać pierwszeństwo podczas procesu tuningu auta marki Skoda – swoimi sugestiami się dzielą specjaliści Sklepu Internetowego Akcesoriów Samochodowych https://www.autobrat.pl/.

Skoda samochody

1. Dywaniki

Obniżają straty finansowe i czasowe na pielęgnację salonu samochodu. W większości przypadków wystarczy wprost wybić dywanik, żeby salon znów zalśnił czystością. Jeśli zanieczyszczenie jest poważniejszym, możesz dywanik zabrać do domu i wyprać go samodzielnie.

2. Deflektory

Zwiększają opływowość samochodu, dzięki czemu pojazd spożywa mniej paliwa i nim jest łatwiej kierować Oprócz tego, deflektory chronią przednie i boczne szyby przed zabrudzeniem, a także zmieniają trajektorię przepływu powietrza w pobliżu szyb, zmniejszając poziom szumu.

Należy sprecyzować, że istnieje kilka modeli deflektorów które się różnią ze względu na strefę ich przewidywanej instalacji. W sposób szczegółowy z ich asortymentem można się zapoznać przy pomocy katalogu akcesoriów specjalnie ułożonego dla samochodów marki skoda katalog.

3. Pokrowce na fotele

Wielokrotnie przedłużają termin niezawodnej służby wykładziny foteli samochodowych. Walor tego akcesorium w pełni jest odczuwalny wtedy, kiedy właściciel zdecyduje się sprzedać się swoje auto i z dumą prezentuje nabywcy potencjalnemu prawie idealny salon.

4. Podłokietniki

 Zapewniają wygodne oparcie do rąk, co zezwala rozładować mięśnie pleców i  obręczy barkowej, zmniejszając w ten sposób szybkość nastąpienia ogólnego zmęczenia kierowcy. Podłokietniki są szczególnie polecane dla wszystkich, kto z przyczyn zawodowych prowadzi za kierownicą swój cały dzień roboczy i tych, kto cierpi na schorzenia odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

5. Nadkole

Jego instalacja jest wymagana w celu ochrony zawieszenia i innych elementów wewnętrznych samochodu przed zabrudzeniami i/lub uszkodzeniem mechanicznym, które sprzyczynijają wylatujące podczas ruchu auta kamienie, w szczególności na wysokich szybkościach. W niektórych przypadkach nadkole może zwiększyć sztywność nadwozia.

6. Chlapacze

Zapewniają dla nadwozia niezawodną ochronę niszczącego działania drobnych kamieni, które mogą wylatywać  spod kół. Oprócz tego chlapacze zmniejszają zabrudzenie szyb i nadwozia Skody podczas jazdy pod deszczem lub na mokrym asfalcie.

Pewną ochronę otrzymają także inni uczestnicy ruchu drogowego, w szyby przednie których więcej nie będzie lecieć błoto spod kół jadącego przed nimi auta.

7. Orurowanie Kangur

Zapewnia dodatkową ochronę zderzaka silnika i chłodnicy w przypadku zderzenia czołowego, a także znacznie zmniejsza możliwość powstania obrażeń u kierowcy i pasażerów w razie wypadku samochodowego.

A poza tym na orurowaniu Kangur można zainstalować dodatkowe źródła światła, którego, jak to jest ogólnie wiadomo, podczas jazdy nie bywa za mało.

Redakcja podkwadratem.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

ATLAS.ti 9

ATLAS.ti 9

11 grudnia 2021

Jesteś zainteresowany reklamą?