Tutaj jesteś

Popularne rodzaje komputerowych gier strategicznych

22 stycznia 2021 Lifestyle komputerowa gra strategiczna

W obecnych czasach bardzo dużą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju gry strategiczne. Granie w nie posiada szereg korzystnych aspektów. Wśród nich można wymienić między innymi rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, a także myślenie strategiczne. Warto poznać najbardziej popularne rodzaje komputerowych gier strategicznych, a także dowiedzieć się nieco więcej na ich temat.

Total War: Three Kingdoms

Popularna komputerowa gra strategiczna to między innymi Total War: Three Kingdoms. Gra tego rodzaju została stworzona przez Studio Creative Assembly. Jej fabuła odbywa się w roku 190 naszej ery w starożytnych Chinach, co jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla wielu graczy. W tym czasie następuje schyłek dynastii Han. Gra w tego rodzaju grę może przebiegać na wielu płaszczyznach. Wśród nich można wymienić zarówno zarządzanie królestwem, jak i prowadzenie bitew, które odbywają się w czasie rzeczywistym. Warto się zapoznać z tą pozycją komputerową.

Age of Empires II: Definitive Edition

Kolejną grą, która jest bardzo polecana jako strategia, z całą pewnością jest Age of Empires II: Definitive Edition. Jest to druga odsłona bardzo popularnej gry Age of Empires, w której realia gry są w odpowiedni sposób dopasowane do współczesnych standardów. Gra Age of Empires II: Definitive Edition posiada fantastyczną oprawę graficzną, co z całą pewnością będzie gratką dla wielu graczy. Dodatkowo interfejs użytkownika jest stworzony w bardzo funkcjonalny sposób, a gra posiada fantastyczną ścieżkę dźwiękową.

Anno 1800

Wśród najlepszych gier strategicznych można również wymienić taką pozycję jak Anno 1800, która cieszy się bardzo dużą popularnością wśród wielu graczy. Gra została wyprodukowana przez Studio Blue Byte i posiada fantastyczną strategię ekonomiczną. Głównym celem gry, do którego dąży każdy gracz jest rozwinięcie swojej własnej metropolii. Odbywa się to dzięki wykorzystaniu takiego elementu jak handel morski. Warto zagrać w tego rodzaju grę, zwłaszcza, jeśli jest się wielkim fanem gier strategicznych.

Age of Wonders: Planetfall

Kolejną grą strategiczną, z którą z całą pewnością warto się zapoznać jest Age of Wonders: Planetfall. Jest to gra, w której odczuwalny jest klimat fantasy, co będzie idealnym rozwiązaniem dla wielu graczy. Gra tego rodzaju została stworzona przez zespół Triumph Studios. W grze są bardzo rozbudowane walki z przeciwnikami, co jest niezwykle ciekawym elementem całej fabuły. Warto zapoznać się z tą pozycją, jeśli uwielbia się grać w różnego rodzaju gry strategiczne. Na pewno będzie to bardzo dobrym rozwiązaniem.

zakłady pogrzebowe

Redakcja podkwadratem.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?